Načítám...

Hrazda na zeď MAGNUS POWER MP1037

Kvalitní posilovací hrazda do zdi se zesílenou konstrukcí, zahnutými konci, 6 protiskluzovými úchyty a přídavným háčkem.

Kód zboží:
MP1037
Cena s DPH:
1 890 Kč
Dostupnost:
na cestě až 3 týdny
Obsah balení:
1 ks + 8 šroubů
Počet:
Ks
Výrobce:
Váha produktu:
10 Kg
Informace o produktu

Posilovací hrazda na zeď MP1037 nabízí hned několik různých možností úchopů, a i proto je nejoblíbenějším typem hrazdy. Díky rozmanitosti různých úchopů, máte možnost cvičit pod různými úhly a tím procvičit více svalových partií. Rovněž se zvýší i efektivita cvičení. Hrazda nabízí 6 pogumovaných úchytů, lze se však i pohodlně chytit mimo ně.

Hrazda má zesílenou konstrukci a pevné sváry a dokáže bezpečně unést váhu až 210 kg.  Tloušťka tyče je 27 mm. Základem je zpevnění profilů (vyztužení a stabilizace konstrukce), aby bylo cvičení na hrazdě maximálně bezpečné! Hrazda vyniká ladností a moderním designem.

Sada obsahuje kompletní montážní sadu (šrouby, hmoždinky, podložky, krytky na šrouby, matice). Plus je v balení karabina, která se dá přichytit na přídavný háček, na který lze přichytit systém TRX nebo boxovací pytel. Už nebudete muset hledat po domě místo, kde zavěsit Vaše TRX. Plus budete mít stoprocentní jistotu, že Vás hrazda udrží. Bezpečnost během cvičení je na prvním místě!

Posilovací hrazdy od výrobce MAGNUS jsou navrženy týmem odborníku (sportovců, fyzioterapeutů a designerů), kteří skloubili poznatky z anatomie lidského těla, přidali hrazdám moderní design, testovali náčiní na sportovcích a vytvořili tak jedinečnou sérií hrazd. Hrazdy jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů. Rozměry hrazd a úchopů jsou navrženy tak, aby zaručovaly komfort a pohodlí při cvičení, a zároveň napomáhaly správnému cvičení.

Posilovaní na hrazdě je jeden ze základních a náročných cvičení s vlastní váhou. Cvičením na hrazdě zvýšíte především svou sílu v horní části těla. Hrazda nabízí několik možností úchopů, a tím i větší rozmanitost cvičení. Širokým úchopem lze dosáhnout Véčkového tvaru Vašich zad. Rovněž posílíte většinu zádových svalů, ramenní i pažní svaly. Na hrazdě lze však i efektivně posilovat břišní svaly.

Cviky s hrazdou na stěnu MP1037

Otestujte svou relativní sílu! Vyskočte a uchopte tyč nadhmatem nebo podhmatem, na šířku ramen. Držte kotníky u sebe (můžete se mírně pokrčit v kolenou, nezakopávejte však). A přitahujte se nahoru, dokud se bradou nedostanete až nad tyč. Pomalu se vraťte do původní pozice. Nehoupejte se!

 

Parametry
Model  MP1037 
Váha  9,9 Kg 
Konstrukční profil  30x30mm 
Šířka tyče  115cm 
Vzdálenost od zdi  67cm 
Rozměr podstavy  72,5x34cm 
Montážní příslušenství  8 šroubů 
Testovaná váha  210 Kg 

 

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Poptávka

Doporučené produkty

Nástěnná hrazda MAGNUS MP3035, Limitovaná edice
SlevaNovinkaDoporučujeme

Nástěnná hrazda MAGNUS MP3035, Limitovaná edice

na cestě až 3 týdny
Hrazda na zeď - rohová MAGNUS POWER MP3038

Hrazda na zeď - rohová MAGNUS POWER MP3038

skladem - doručení do 2 dnů
Boxovací pytel 40/145 ( řetěz ), bílý pásek - Beltor
SlevaDoporučujeme

Boxovací pytel 40/145 ( řetěz ), bílý pásek - Beltor

na cestě až 3 týdny
Bradla na kliky MAGNUS POWER MP1018
Doporučujeme

Bradla na kliky MAGNUS POWER MP1018

na cestě až 3 týdny