Posilovací tyč silně lomená 120cm/25mm P0052

Posilovací tyč silně lomená 120cm/25mm P0052
<
0 0
>

Tyč se silným zalomením 120 cm/25 mm, které umožňuje cvičení v několika úhlech úchopu. Zesílená ocel, vroubkovaný úchyt.

Kód zboží:
P0052
Cena s DPH:
492 Kč
Dostupnost:
skladem - doručení do 2 dnů
Počet:
Ks
Váha produktu:
5.5 Kg
Informace o produktu

Technické specifikace

Délka 120cm
Váha 5.5kg
Průměr 25mm

Tato tyč se silným zalomením poskytuje svému uživateli prostor pro cvičení, jež lze provádět v několika úhlech úchopu. Je navržena tak, aby poskytovala maximální bezpečí, ale i komfort při tréninku. Uvítá ji každý, kdo chce posilovat především horní partie těla. Na její výrobu byla použita zesílená ocel. Díky závitům na koncích tyče snadno uchytíte závaží.

Předkládáme Vám dílo mnoha testů i výpočtů, předkládáme dosvědčení sportovců i tisíce hodin práce na kvalitě zařízení a na řešení, které potřebují všichni začátečníci a zainteresovaní.

Získejte jistotu, že lidé, od kterých obdržíte zařízení, jsou profesionálové, které těší to, co dělají. Jsou to lidé, kteří se nezajímají jen o prodej, ale především o to, aby dávali radost dodáváním zařízení, na které budete hrdí. Na nás se můžete spolehnout. 

Záruka

Při nakupování zboží v našem obchodě máš 100% jistotu záruky na dlouhou dobu. Veškeré zařízení má záruku 24 měsíců . Po dvou letech můžeš být i tak klidný, protože garantujeme doživotní servis.

Parametry
Délka 120cm
Váha 5.5kg
Průměr 25mm

 

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.