Načítám...

Boxovací štít profilovaný 60x30x15cm - Beltor

Boxovací štít profilovaný 60x30x15cm - Beltor

Úderový blok 60x30x15 cm vybaven polyuretanovou pěnou pro lepší tlumení úderů a polyesterovými pásky pro snadné držení.

Kód zboží:
PF-B0163
Cena s DPH:
1 094 Kč
Dostupnost:
od 3-7 dní
Obsah balení:
1 ks
Počet:
Ks
Výrobce:
Váha produktu:
3 Kg
Informace o produktu

Popis

Vysoce kvalitní úderový blok se speciální povrchovou úpravou. Blok lze použít k výcviku i tréninku všech bojových sportů, jejichž prvky jsou údery rukou nebo kopy. K tréningu se vždy využívá sparing partnera, který blok drží.

Lze vyvíjet údery různé síly i frekvence a blok je vždy perfektně utlumí. Hned po boxovacím pytli se jedná o nejvyužívanější tréninkový nástroj pro bojové sporty. Na rozdíl od pytle slouží bloky i simulaci pohyblivých cílů. Účelem je trefovat se přímo do bloků a vyvinout při úderu maximální sílu a švih.

Nejčastěji jsou bloky využívány boxery i kickboxery. Jeden uživatel může použít i dva bloky najednou a tím zintenzivnit kvalitu tréninku. Při dvou pohyblivých cílech lze snadno dotyčného zmást a donutit ho vyčkat na správnou chvíli, kdy sparing partner zdvihne jeden z úderových bloků. Díky profilové úpravě je tento model vysoce odolný. Je doporučené ovšem používat běžné nebo pytlové rukavice. Sparing partnera tak při úderech nebudou tolik bolet ruce, jelikož i držení samotných bloků může být při intenzivních úderech mnohdy bolestivé.

Samotné potažení úderového bloku je tvořeno z 26% polyesterem a ze 74% PVC. Polstrování je vyplněno hutněnou polyuretanovou pěnou o hustotě 90kg/m3. Ke správnému přichycení bloku k ruce slouží polyesterová páska, které je v kombinaci s kůží a její šířka je 40mm.

Rozměry samotného úderového bloku jsou 60×30×15 cm a nabízí tak dostatečnou plochu pro vedení přesných a silných úderů.

Úderové bloky je doporučené si brát s sebou na každý bojový trénink. Při jejich používání si lze snadno navyknout na simulaci skutečného souboje. Dotyčný si tak procvičí nejen samotnou techniku, ale také taktiku při samotném zápase. Kvalitní materiál a celkové zpracování nabídnou velmi vysokou kvalitu.

Parametry
Model PF-B0163
Výška × Šířka × Tloušťka 60×30×15 cm
Polstrování: polyuretanová pěna, 90kg/m3
Povrch: 26% polyester, 74% PVC
Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Poptávka