Načítám...

Boxovací pytel 40/145 ( řetěz ), bílý pásek - Beltor

SlevaDoporučujeme
Boxovací pytel 40/145 ( řetěz ), bílý pásek - Beltor
<
0 0
>

Pytel o váze 40 kg je vyroben z dvouplášťového materiálu, díky němuž je velice pevný. Pevné řetězy, ocelové trojúhelníky

Kód zboží:
PF-B0177
Akční cena s DPH:
1 884 Kč
Původní cena s DPH:
2 093 Kč
Ušetříte:
209 Kč
Dostupnost:
na cestě až 3 týdny
Obsah balení:
1 ks
Počet:
Ks
Výrobce:
Váha produktu:
40 Kg
Informace o produktu
Boxovací pytel těžší váhy, který je zavěšen na řetězech. Pytel je určen pro trénink úderů i kopů.Výška pytle je 145cm a jeho průměr je 40cm.

Pytel je z dvouplášťového materiálu, který zaručuje maximální pevnost a životnost i při pravidelném používaní. Boxovací pytel je vyplněn skelnou vatou a každý šitý spoj je proveden dvojitým stehem. Celková konstrukce pytle je velmi stabilní a celistvá. Na horním okraji pytle jsou kovové závěsné trojúhelníky o průměru 5mm. Tyto trojúhelníky vycházejí z polyesterové pásky, která je zašitá přímo do těla pytle a to konkrétně do hloubky 15cm.

Celková váha pytle je 40kg. Jeho stabilitu zaručují čtyři ramena, které jsou napojená na, již zmíněné, ocelové trojúhelníky. Z nich vedou pevné řetězy, které se spojují u kovaného spoje.

Detail

Vata je v boxovacím pytli velmi pevně složena a samotná vnitřní textura disponuje úpravou, které zamezí pohybu této vaty uvnitř pláště. Tento boxovací pytel je velmi robustní a na trénink boxu a kickboxu je zcela ideální. Pytel není konstruován pouze pro občasné tréninky, ale lze na něm trénovat každý den. Pytel je dokonce ideální i do profesionálních tělocvičen, kde je zatěžován od rána do večera.

Náhled detailu 1
  • Můžete si vychutnávat intenzivní tréninky a využívat skvělých vlastností pytle. Kužel pytle snese bez problémů váhu i 160kg, jeho maximální zatížení je dokonce 800kg. Vysoce kvalitní je i řetěz, jehož jmenovité zatížení je 100kg a váha pro utržení je dokonce 500kg.

 

Náhled detailu 2
  • Horní kování je uzpůsobeno pro otáčení. Pytel se vám může při tréninku otáčet, ale vy to ani nezaznamenáte, jelikož se vám do sebe řetězy nebudou motat.

Náhled detailu 3
  • Pokud hledáte ideální boxovací pytel pro váš trénink bojových sportů, tak tento model vás jistě nezklame. Můžete ho snadno zavěsit a poté na něm trénovat, pytel je stabilní a při běžném použití nedojde k jeho opotřebení.
Náhled detailu 4
  • Na horním okraji pytle jsou kovové závěsné trojúhelníky o průměru 5mm.
Náhled detailu 5

Parametry
Model B0177
Váha 40 kg
Výška 145 cm
Průměr 40 cm
Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Poptávka

Doporučené produkty