Cementový kotouč s úchyty 1,25 kg 32mm P0014

Cementový kotouč s úchyty 1,25 kg 32mm P0014

Posilovací kotouč s úchyty 1,25 kg/32 mm s pevnou vnější vinylovou vrstvou a bitumenovou výplní.

Kód zboží:
PF-P0014
Cena s DPH:
38 Kč
Dostupnost:
skladem - doručení do 2 dnů
Počet:
Ks
Váha produktu:
1.5 Kg
Informace o produktu

Tento typ kotouče je vhodný jak pro začátečníky – počáteční fáze tréninku, tak i pro pokročilé uživatele. Lze jej využít jako součást nakládací sady pro všechny typy tyčí. Průměr kotouče je 180 mm, hmotnost 1,25 kg. Výplň tvoří bitumen, vnější vrstva je vinylová. Díky úchytům se velice snadno přenáší. Kotouč je vhodným doplňkem nejen posiloven, ale i při domácím cvičení.

Posilovací kotouč s úchyty 1,25 kg - 32 mm

nahled

Živice neboli bitumen je souhrnné označení pro organické kapaliny, které jsou vysoce viskózní, černé barvy a zcela rozpustné v sirouhlíku. Asfalt a dehet jsou nejčastější formy živic.

Předkládáme Vám dílo mnoha testů i výpočtů, předkládáme dosvědčení sportovců i tisíce hodin práce na kvalitě zařízení a na řešení, které potřebují všichni začátečníci a zainteresovaní.

Získejte jistotu, že lidé, od kterých obdržíte zařízení, jsou profesionálové, které těší to, co dělají. Jsou to lidé, kteří se nezajímají jen o prodej, ale především o to, aby dávali radost dodáváním zařízení, na které budete hrdí. Na nás se můžete spolehnout.

Záruka

Při nakupování zboží v našem obchodě máš 100% jistotu záruky na dlouhou dobu. Veškeré zařízení má záruku 24 měsíců . Po dvou letech můžeš být i tak klidný, protože garantujeme doživotní servis.

 
Parametry
Model PF-WPB-G106
Materiál Bitumen
Vnější vrstva Silná vinylová vrstva
Barva Šedá
Průměr kotouče 180 mm
Průměr otvoru 32 mm
Šířka kotouče 32 mm
Hmotnost 1,25 kg
Kusů v balení 1

 

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.