Cementový kotouč s úchyty 10 kg 32mm P0017

Cementový kotouč s úchyty 10 kg 32mm P0017

Posilovací kotouč s úchyty 10 kg / 32 mm vhodný pro všechny typy nakládacích tyčí. Pevná vnější vinylová vrstva.

Kód zboží:
PF-P0017
Cena s DPH:
305 Kč
Dostupnost:
neznámá
Počet:
Ks
Váha produktu:
10 Kg
Informace o produktu

Díky své hmotnosti 10 kg tento typ kotouče ocení především pokročilí uživatelé a to pro následné fáze tréninku. Kotouč je vodný pro všechny typy nakládacích tyčí a posilování především horních partií těla. Tvoří součást nejen posiloven, ale i domácí výbavy. Výplň kotouče tvoří bitumen, na povrchu je vinylová vrstva. Na jeho výrobu bylo použit velice kvalitní materiál, který mu zaručí dlouhou životnost. Průměr kotouče je 310 mm.

Posilovací kotouč s úchyty 10 kg - 32 mm

Živice neboli bitumen je souhrnné označení pro organické kapaliny, které jsou vysoce viskózní, černé barvy a zcela rozpustné v sirouhlíku. Asfalt a dehet jsou nejčastější formy živic

Předkládáme Vám dílo mnoha testů i výpočtů, předkládáme dosvědčení sportovců i tisíce hodin práce na kvalitě zařízení a na řešení, které potřebují všichni začátečníci a zainteresovaní.

Získejte jistotu, že lidé, od kterých obdržíte zařízení, jsou profesionálové, které těší to, co dělají. Jsou to lidé, kteří se nezajímají jen o prodej, ale především o to, aby dávali radost dodáváním zařízení, na které budete hrdí. Na nás se můžete spolehnout.

Záruka

Při nakupování zboží v našem obchodě máš 100% jistotu záruky na dlouhou dobu. Veškeré zařízení má záruku 24 měsíců . Po dvou letech můžeš být i tak klidný, protože garantujeme doživotní servis.

 
Parametry
Model PF-WPB-G109
Materiál Bitumen
Vnější vrstva Silná vinylová vrstva
Barva Šedá
Průměr kotouče 310 mm
Průměr otvoru 32 mm
Šířka kotouče 50 mm
Hmotnost 10 kg
Kusů v balení 1

 

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.