Načítám...
  1. Titulní stránka
  2. Neoprénová činka 0,5kg

Neoprénová činka 0,5kg

Neoprénová činka 0,5kg
Kód zboží:
PF-P0096
Cena s DPH:
Na dotaz
Dostupnost:
na dotaz
Obsah balení:
1 ks
Váha produktu:
0.5 Kg
Informace o produktu

Dvě neoprenové činky o váze 0,5kg představují ideální cvičební pomůcku pro všechny druhy pohybových sportů. Samotný design činek byl vytvořen tak, aby poskytl snadný úchop a zajistil tak možnost posilování při běhu, aerobiku, ale třeba i tanci. Ze sportovního hlediska je to skvělý doplněk, díky, kterému lze při cvičení zapojit celé tělo.Při joggingu nebo aerobiku si tak výrazně posílíte paže, pak také celý trup včetně zad, boků i bříška.

Samotné činky jsou obaleny neoprenem, jedná se o materiál, který je velmi příjemný na dotyk. Díky jeho struktuře se vám především nestane, že by vám činka vyklouzla z ruky. Častým problémem většiny druhů činek je to, že když se člověk zapotí, tak začne být povrch činky kluzký a manipulace s ní je pak dokonce nebezpečná.U neoprenových činek máte záruku, že vám jen tak nevyklouznou ani ze zpocených rukou.

Díky povrchové úpravě se také nemusíte bát pádu činek na nohu. Materiál velmi tlumí nárazy, takže při spadnutí nedojde k úrazu, ale také nezpůsobíte hluk, který by udělala běžná kovová činka.Nejedná se o dočasnou pomůcku, ale o naopak o odolné trvanlivé činky, které nezrezaví a pokud se ušpiní, tak je lze snadno vyčistit. Budou vám skvělými pomocníky při kondičním cvičení, ale i při rehabilitacích, které budou mít za cíl nenásilným způsobem posílit a aktivovat ochablé nebo paralyzované svalstvo.Činky jsou na první pohled velmi stylové, můžete si je brát i na své tréninky.

Muži i ženy si mohou vybírat činky vhodné pro své aktivity. Pokud hodláte cvičit doma, tak lze činky snadno uložit kamkoliv. Samotný tvar činky umožňuje odložení bez toho, aniž by se vám činky zkutálely pryč. Hlavy činek mají 6 vystouplých bodů na každé straně a díky tomu je zajištěna jejich stabilita poté, co činku pustíte na zem.

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Poptávka