Načítám...

Stropní hrazda MAGNUS MP3025, Limitovaná edice

SlevaNovinka
Stropní hrazda MAGNUS MP3025, Limitovaná edice
<
0 0
>

Stropná hrazda s nosností 260 kg! Robustní konstrukce, 5 různých úchopů, 2 háčky pro zavěšení TRX nebo boxovacího pytle.

Kód zboží:
MP3025
Akční cena s DPH:
2 871 Kč
Původní cena s DPH:
3 190 Kč
Ušetříte:
319 Kč
Dostupnost:
na cestě až 3 týdny
Obsah balení:
1 ks
Počet:
Ks
Výrobce:
Váha produktu:
10 Kg
Informace o produktu

Posilovací hrazda na strop MAGNUS MP3025 je díky své robustnosti, zpevněným profilům a schopností unést váhu až 260 kg jednoznačnou jedničkou ve své třídě! Hrazda nabízí několik možností úchopů, a tím i větší rozmanitost cviků, při kterých protrénujete více svalových partií pod různými úhly, čímž se zvýší i Vaše efektivita cvičení. A na tom záleží!

Stropní hrazda je vybavena dvěma háčky + karabinou ZDARMA, na které lze přichytit systém TRX nebo boxovací pytel. Už nebudete muset po domě místo, kde zavěsit Vaše TRX. Plus budete mít stoprocentní jistotu, že Vás hrazda udrží. Bezpečnost během cvičení je na prvním místě!

Hrazda je přichycena do stropu pomocí dvou laserově vyrobenými držáky z certifikované oceli DC01. Dokonale zpevňují a stabilizují celou konstrukci. Při výrobě se používají ultra silné 4K sváry. Hrazda disponuje estetickou povrchovou úpravou. Šrouby jsou zakryty gumovými krytkami. Madla jsou vybavena gumovými rukojeťmi pro komfortní cvičení. Montážní šrouby s hmoždinkami jsou součástí balení.

Posilovací hrazda MAGNUS MP3025 je navržena týmem odborníku (sportovců, fyzioterapeutů a designerů), kteří skloubili poznatky z anatomie lidského těla, přidali hrazdě moderní design, testovali náčiní na sportovcích a vytvořili tak jedinečnou hrazdu MP3025. Hrazda je vyrobena z certifikovaných materiálů. Rozměry hrazdy a úchopů jsou navrženy tak, aby zaručovaly komfort a pohodlí při cvičení, a zároveň napomáhaly správnému cvičení.

Trénink na hrazdě

Posilovaní na hrazdě je jeden ze základních a náročných cvičení s vlastní váhou. Cvičením na hrazdě zvýšíte především svou sílu v horní části těla. Hrazda nabízí několik možností úchopů, a tím i větší rozmanitost cvičení. Širokým úchopem lze dosáhnout Véčkového tvaru Vašich zad. Rovněž posílíte většinu zádových svalů, ramenní i pažní svaly. Na hrazdě lze však i efektivně posilovat břišní svaly.

Otestujte svou relativní sílu! Vyskočte a uchopte tyč nadhmatem nebo podhmatem, na šířku ramen. Držte kotníky u sebe (můžete se mírně pokrčit v kolenou, nezakopávejte však). A přitahujte se nahoru, dokud se bradou nedostanete až nad tyč. Pomalu se vraťte do původní pozice. Nehoupejte se!

Model MP3025
Hmotnost / s obalem 10 kg / 14 kg
Šířka tyče 115 cm
Vzdálenost od stropu 40 cm
Šíře základny 30 cm
Nosnost 260 kg
Průměr tyče 27 mm
Montážní sada 10 šroubů + 10 hmoždinek
Příslušenství Karabina ZDARMA
Parametry
Model MP3025
Hmotnost / s obalem 10 kg / 14 kg
Šířka tyče 115 cm
Vzdálenost od stropu 40 cm
Šíře základny 30 cm
Nosnost 260 kg
Průměr tyče 27 mm
Montážní sada 10 šroubů + 10 hmoždinek
Příslušenství Karabina ZDARMA

 

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Poptávka

Doporučené produkty

Hrazda na strop MAGNUS POWER MP1020

Hrazda na strop MAGNUS POWER MP1020

skladem - doručení do 2 dnů