Načítám...

Boxovací pytel 35/160 ( řetěz ) Heavy bílý pásek - Beltor

AkceSleva
Boxovací pytel 35/160 ( řetěz ) Heavy bílý pásek - Beltor
<
0 0
>

Boxovací pytel o váze 50 kg z dvouplášťového plawilu pro perfekntí pevnost a dlouhou životnost. Výplň-skelná vata.

Kód zboží:
PF-B0170
Akční cena s DPH:
1 606 Kč
Původní cena s DPH:
1 785 Kč
Ušetříte:
179 Kč
Dostupnost:
na cestě až 3 týdny
Obsah balení:
1 ks
Počet:
Ks
Výrobce:
Váha produktu:
45 Kg
Informace o produktu
Těžký boxovací pytel, který je určen zkušeným uživatelům, kterým lehké pytle nestačí. Výška samotného pytle je 160cm a průměr je 35cm.

Za materiál byl zvolený dvouvrstvý plawil, , který je zárukou pevnosti a kvality. Výplní je skelná vata a veškerá šitá místa jsou vytvořena dvojitým stehem zaručujícím pevnou konstrukci pytle. Vršek pytle je prošit dvojitými a zesílenými pásky z polyesteru, které sahají do hloubky 15 cm hloubky pytle.

K upevnění slouží svařované trojúhelníky o průměru 5mm. Z pytle vedou celkem 4 řetězy, které jsou zavěšeny za 4 ramena s válcovými hranami. Náplň pytle má celkovou hmotnost 50kg, je kvalitně zabalená a poskytuje vysokou tvrdost 

Detail

Náhled detailu 1
  • Celý boxovací pytel je vyrobený z velmi pevného materiálu, což zaručuje vysokou pevnost jak v tahu, tak i v opotřebení.
  • Vak pytle disponuje speciálním závitovým jádrem, které má kluznou vrstvu. Tkanina se tedy vevnitř nehýbe, ani se neformuje do tvarů, které nechceme.
Náhled detailu 2
  • Horní pásek byl do pytle všit velmi kvalitně, sahá do hloubky 15 cm a nikdy se nestane, že by pytel potrhal, nebo aby se v tomto místě jakkoliv poškodil.
Náhled detailu 3
  • 4 paprsky řetězů, které z pytle vedou, tak jsou tvořeny 4mm články zakončené kováním, které umožní otáčení pytle, během jeho používání. Řetěz se nikdy nezamotává a pytel vám dopřeje dynamický a intenzivní trénink.
  • Samotný horní kužel snese zatížení až 160 kg a jeho zatížení na mez pevnosti je 800kg. Jmenovité zatížení řetězu je 100 kg a pro přetržení řetězu by bylo zapotřebí vyvinout tíhu 500kg.
Náhled detailu 4
  • Pytel se upevňuje se prostřednictvím kovového trojúhelníku o průměru 5mm.
  • Celý boxovací pytel je velmi bytelný a těžký, určen je pro intenzivní tréninky. Nemusíte se bát jeho opotřebení, při jeho konstruování bylo počítáno s tím, že přijde umístit do profesionální tělocvičny, kde na něm budou neustále trénovat různí lidé.
  • Boxovací pytle jsou dostupné v různých barvách. Na tomto těžkém pytli si lze skvěle natrénovat tvrdé a těžké údery, které se pak lehce využijí i v praxi.
Náhled detailu 5
Parametry
Model B0170
Váha 50 kg
Výška 160 cm
Průměr 35 cm
Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Poptávka

Doporučené produkty