Načítám...

Vinylová činka 0,5kg

Sleva
Vinylová činka 0,5kg
<
0 0
>
Kód zboží:
PF-P0104
Cena s DPH:
47 Kč
Akční cena s DPH:
46 Kč
Původní cena s DPH:
62 Kč
Ušetříte:
16 Kč
Doprava Osobní odběr - Dolní Lhota u Ostravy s DPH:
0 Kč
Doprava GEIS - expresní kurýrní služba s DPH:
99 Kč
Doprava GEIS POINT - výdejní místa s DPH:
99 Kč
Dostupnost:
Nejdříve zadejte parametry
Tuto kombinaci nelze koupit
Obsah balení:
1 ks
Počet:
Ks
Váha produktu:
0.5 Kg
Informace o produktu

Kvalitní činky pro posilování, běh, aerobik i rehabilitace. Činka 0,5kg zajistí možnost posilování i kondičního cvičení. Díky jejich váze jsou v případě pohybových cviků určeny pro ženy a muže, kteří jsou sportovně založení.

Materiál je dokonale odolný proti všem okolním vlivům, takže s činkou můžete cvičit i v dešti nebo nechat činky ležet na zemi. Pro očištění je vždy stačí opláchnout. Činky mají skvělý šestihranný maticový tvar, díky kterému se vám nebudou po zemi kutálet. Můžete je vždy snadno uklidit pod postel nebo do skříně.

Cvičení

 

Při posilování s nimi snadno procvičíte celou horní část těla, ve stoje i vsedě můžete s činkami procvičit bicepsy, tricepsy, předloktí, ramena, hrudník i zádové svaly.Jsou vhodné jak pro samostatné posilování, tak i pro kombinaci s jinými sporty, u kterých můžete posilovat, kromě nohou, také horní část těla zároveň.

Takové cviky budou mnohem účinnější nejen pro cvičení, ale i pro hubnutí. Činky je vhodné kombinovat s lehčími i těžšími činkami. Vinylové činky nacházejí stále větší využití v oblastí rehabilitací a to i po úrazech. Lze s nimi lehce posilovat a tím postupně zapojovat všechna svalová vlákna.

Lze je snadno uložit do batohu a cestovat s nimi třeba na trénink. Pokud se rozhodnete běhat s těmito činkami, tak si výrazným způsobem posílíte oblast ramen a díky rotaci si zajistíte pevný trup, díky kterému budete moci pevnějším způsobem držet své tělo a i po větší fyzické nebo pracovní námaze se cítit skvěle. Jedná se o skvělou součást domácí posilovny.

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Poptávka